počinje za

07.03.2020. 15:00

JEDINSTVENA ŽUPANIJSKA LIGA 19/20

-- : --

Klas
Polet
Poredak
# Ime kluba U +/- B
1. Nogometni klub Sutla-Laduč 15 34 35
2. Polet 15 22 33
3. NOGOMETNI KLUB RUGVICA SAVA 1976 15 13 31
4. Škola nogometa mladežiNK "Naftaš Ivanić" 15 12 31
5. NK TOP 15 29 29
6. NK Stupnik 15 9 25
7. Dinamo 15 10 23
8. NK Rakov Potok 15 -2 22
9. Lomnica 15 -20 21
10. Turopoljac 15 -7 19
11. Strmec 15 3 18
12. NK Samobor 15 -16 16
13. Vatrogasac 15 -14 14
14. Rakovec 15 -14 11
15. Sloga 15 -21 10
16. Klas 15 -38 7
# Ime kluba U +/- B
1. Lukavec 2 6 6
2. Strmec 2 4 6
3. Lonja 2 5 4
4. Polet 2 4 4
5. Vrbovec 1 11 3
6. Bistra 1 3 3
7. Nogometni klub Sutla-Laduč 2 1 3
8. Mladost 2 -10 3
9. Dugo Selo 1 0 2
10. Nogometni klub SAVA STRMEC 1 0 2
11. Croatia 0 0 0
12. HNK Gorica 0 0 0
13. Kurilovec 0 0 0
14. NK Rakov Potok 1 -1 0
15. Nogometni klub Brcko 1 -3 0
16. Kloštar 1 -3 0
17. Zelina 1 -3 0
18. Jaska 1 -4 0
19. NOGOMETNI KLUB RUGVICA SAVA 1976 1 -4 0
20. Sloga 1 -5 0
# Ime kluba U +/- B
1. Dinamo Hidrel 10 40 28
2. Mladost 9 52 24
3. Gorica 03 10 24 19
4. HNK Gorica 9 -2 12
5. Donja Zelina 8 -17 6
6. Polet 9 -25 3
7. HNK Gorica I 9 -72 3
# Ime kluba U +/- B
1. Kloštar 10 56 25
2. Škola nogometa mladežiNK "Naftaš Ivanić" 10 48 25
3. Vrbovec 10 40 23
4. Lomnica 10 16 21
5. Klas 10 5 14
6. Polet 10 -20 12
7. Vatrogasac 10 -13 10
8. Ostrna 10 -10 9
9. Strmec 10 -21 8
10. Lukavec 10 -27 8
11. Gradići 10 -74 3
# Ime kluba U +/- B
1. Lukavec 9 30 22
2. HNK Gorica 9 16 17
3. Dinamo Hidrel 8 9 14
4. Mladost 8 -5 14
5. HNK Gorica I 8 5 13
6. Polet 8 -22 9
7. Gorica 03 9 -11 6
8. Donja Zelina 9 -22 3
JEDINSTVENA ŽUPANIJSKA LIGA 19/20
Nogometni klub Sutla-Laduč
31.08.2019. 17:30
5 : 0
Lomnica
NOGOMETNI KLUB RUGVICA SAVA 1976
31.08.2019. 17:30
2 : 1
Sloga
NK Stupnik
31.08.2019. 17:30
3 : 0
Rakovec
NK TOP
31.08.2019. 17:30
2 : 0
NK Rakov Potok
Strmec
01.09.2019. 17:30
4 : 4
NK Samobor
Polet
01.09.2019. 17:30
3 : 0
Klas
Škola nogometa mladežiNK "Naftaš Ivanić"
01.09.2019. 17:30
3 : 1
Turopoljac
Dinamo
01.09.2019. 17:30
3 : 0
Vatrogasac
NK Samobor
04.09.2019. 17:30
2 : 1
Vatrogasac
NK Rakov Potok
04.09.2019. 17:30
7 : 3
Dinamo
Rakovec
04.09.2019. 17:30
1 : 1
NK TOP
Turopoljac
04.09.2019. 17:30
4 : 1
NK Stupnik
Sloga
04.09.2019. 17:30
1 : 2
Škola nogometa mladežiNK "Naftaš Ivanić"
Klas
04.09.2019. 17:30
2 : 1
NOGOMETNI KLUB RUGVICA SAVA 1976
Lomnica
04.09.2019. 17:30
0 : 2
Polet
Strmec
04.09.2019. 17:30
4 : 1
Nogometni klub Sutla-Laduč
NOGOMETNI KLUB RUGVICA SAVA 1976
07.09.2019. 17:00
7 : 1
Lomnica
NK Stupnik
07.09.2019. 17:00
2 : 1
Sloga
NK TOP
07.09.2019. 17:00
3 : 0
Turopoljac
Nogometni klub Sutla-Laduč
08.09.2019. 17:00
3 : 1
NK Samobor
Polet
08.09.2019. 17:00
3 : 1
Strmec
Škola nogometa mladežiNK "Naftaš Ivanić"
08.09.2019. 17:00
3 : 0
Klas
Dinamo
08.09.2019. 17:00
3 : 2
Rakovec
Vatrogasac
08.09.2019. 17:00
3 : 0
NK Rakov Potok
NK Samobor
14.09.2019. 17:00
2 : 3
NK Rakov Potok
Sloga
14.09.2019. 17:00
1 : 3
NK TOP
Nogometni klub Sutla-Laduč
14.09.2019. 17:00
1 : 0
Polet
Rakovec
15.09.2019. 17:00
1 : 2
Vatrogasac
Turopoljac
15.09.2019. 17:00
3 : 1
Dinamo
Klas
15.09.2019. 17:00
1 : 3
NK Stupnik
Lomnica
15.09.2019. 17:00
0 : 1
Škola nogometa mladežiNK "Naftaš Ivanić"
Strmec
15.09.2019. 17:00
2 : 2
NOGOMETNI KLUB RUGVICA SAVA 1976
Polet
18.09.2019. 17:00
5 : 2
NK Samobor
NOGOMETNI KLUB RUGVICA SAVA 1976
18.09.2019. 17:00
3 : 2
Nogometni klub Sutla-Laduč
Škola nogometa mladežiNK "Naftaš Ivanić"
18.09.2019. 17:00
1 : 1
Strmec
NK Stupnik
18.09.2019. 17:00
1 : 2
Lomnica
NK TOP
18.09.2019. 17:00
10 : 0
Klas
Dinamo
18.09.2019. 17:00
8 : 1
Sloga
Vatrogasac
18.09.2019. 17:00
2 : 1
Turopoljac
NK Rakov Potok
18.09.2019. 17:00
3 : 1
Rakovec
NK Samobor
21.09.2019. 16:30
0 : 2
Rakovec
Sloga
21.09.2019. 16:30
2 : 0
Vatrogasac
Klas
21.09.2019. 16:30
2 : 6
Dinamo
Nogometni klub Sutla-Laduč
21.09.2019. 16:30
3 : 0
Škola nogometa mladežiNK "Naftaš Ivanić"
Turopoljac
22.09.2019. 16:30
0 : 2
NK Rakov Potok
Lomnica
22.09.2019. 16:30
2 : 0
NK TOP
Strmec
22.09.2019. 16:30
4 : 1
NK Stupnik
Polet
22.09.2019. 16:30
3 : 0
NOGOMETNI KLUB RUGVICA SAVA 1976
NOGOMETNI KLUB RUGVICA SAVA 1976
28.09.2019. 16:30
3 : 1
NK Samobor
NK Stupnik
28.09.2019. 16:30
2 : 2
Nogometni klub Sutla-Laduč
NK TOP
28.09.2019. 16:30
4 : 1
Strmec
Škola nogometa mladežiNK "Naftaš Ivanić"
29.09.2019. 16:30
1 : 3
Polet
Dinamo
29.09.2019. 16:30
7 : 1
Lomnica
Vatrogasac
29.09.2019. 16:30
1 : 0
Klas
NK Rakov Potok
29.09.2019. 16:30
1 : 0
Sloga
Rakovec
29.09.2019. 16:30
8 : 0
Turopoljac
NK Samobor
05.10.2019. 16:00
3 : 1
Turopoljac
Sloga
05.10.2019. 16:00
4 : 1
Rakovec
Klas
05.10.2019. 16:00
4 : 1
NK Rakov Potok
Nogometni klub Sutla-Laduč
05.10.2019. 16:00
2 : 2
NK TOP
Lomnica
06.10.2019. 16:00
4 : 3
Vatrogasac
Strmec
06.10.2019. 16:00
1 : 1
Dinamo
Polet
06.10.2019. 16:00
1 : 1
NK Stupnik
NOGOMETNI KLUB RUGVICA SAVA 1976
06.10.2019. 16:00
1 : 0
Škola nogometa mladežiNK "Naftaš Ivanić"
Škola nogometa mladežiNK "Naftaš Ivanić"
12.10.2019. 16:00
3 : 0
NK Samobor
NK Stupnik
12.10.2019. 16:00
0 : 3
NOGOMETNI KLUB RUGVICA SAVA 1976
NK TOP
12.10.2019. 16:00
1 : 2
Polet
Dinamo
13.10.2019. 16:00
0 : 3
Nogometni klub Sutla-Laduč
Vatrogasac
13.10.2019. 16:00
1 : 1
Strmec
NK Rakov Potok
13.10.2019. 16:00
2 : 0
Lomnica
Rakovec
13.10.2019. 16:00
2 : 1
Klas
Turopoljac
13.10.2019. 16:00
3 : 0
Sloga
NK Samobor
19.10.2019. 15:30
3 : 0
Sloga
Klas
19.10.2019. 15:30
2 : 2
Turopoljac
Nogometni klub Sutla-Laduč
19.10.2019. 15:30
3 : 1
Vatrogasac
NOGOMETNI KLUB RUGVICA SAVA 1976
19.10.2019. 15:30
1 : 3
NK TOP
Škola nogometa mladežiNK "Naftaš Ivanić"
19.10.2019. 15:30
1 : 4
NK Stupnik
Lomnica
20.10.2019. 15:30
2 : 1
Rakovec
Strmec
20.10.2019. 15:30
1 : 3
NK Rakov Potok
Polet
20.10.2019. 15:30
0 : 1
Dinamo
NK Stupnik
26.10.2019. 15:30
6 : 0
NK Samobor
NK TOP
26.10.2019. 15:30
0 : 1
Škola nogometa mladežiNK "Naftaš Ivanić"
Sloga
26.10.2019. 15:30
5 : 0
Klas
Dinamo
27.10.2019. 14:30
0 : 1
NOGOMETNI KLUB RUGVICA SAVA 1976
Vatrogasac
27.10.2019. 14:30
1 : 1
Polet
NK Rakov Potok
27.10.2019. 14:30
0 : 2
Nogometni klub Sutla-Laduč
Rakovec
27.10.2019. 14:30
2 : 3
Strmec
Turopoljac
27.10.2019. 14:30
7 : 1
Lomnica
NK Samobor
02.11.2019. 14:00
4 : 0
Klas
Nogometni klub Sutla-Laduč
02.11.2019. 14:00
10 : 3
Rakovec
NOGOMETNI KLUB RUGVICA SAVA 1976
02.11.2019. 14:00
2 : 0
Vatrogasac
Škola nogometa mladežiNK "Naftaš Ivanić"
02.11.2019. 14:00
4 : 1
Dinamo
NK Stupnik
02.11.2019. 14:00
3 : 2
NK TOP
Lomnica
03.11.2019. 14:00
3 : 1
Sloga
Strmec
03.11.2019. 14:00
2 : 3
Turopoljac
Polet
03.11.2019. 14:00
3 : 0
NK Rakov Potok
NK TOP
09.11.2019. 14:00
6 : 0
NK Samobor
Sloga
09.11.2019. 14:00
2 : 2
Strmec
Klas
09.11.2019. 14:00
2 : 3
Lomnica
Dinamo
10.11.2019. 14:00
1 : 1
NK Stupnik
Vatrogasac
10.11.2019. 14:00
2 : 3
Škola nogometa mladežiNK "Naftaš Ivanić"
NK Rakov Potok
10.11.2019. 14:00
1 : 2
NOGOMETNI KLUB RUGVICA SAVA 1976
Rakovec
10.11.2019. 14:00
0 : 0
Polet
Turopoljac
10.11.2019. 14:00
2 : 4
Nogometni klub Sutla-Laduč
NK Samobor
16.11.2019. 14:00
-- : --
Lomnica
Nogometni klub Sutla-Laduč
16.11.2019. 14:00
9 : 1
Sloga
NOGOMETNI KLUB RUGVICA SAVA 1976
16.11.2019. 14:00
3 : 1
Rakovec
Škola nogometa mladežiNK "Naftaš Ivanić"
16.11.2019. 14:00
3 : 1
NK Rakov Potok
NK Stupnik
16.11.2019. 14:00
5 : 2
Vatrogasac
NK TOP
16.11.2019. 14:00
-- : --
Dinamo
Strmec
17.11.2019. 14:00
5 : 0
Klas
Polet
17.11.2019. 14:00
3 : 0
Turopoljac
Sloga
23.11.2019. 14:00
1 : 3
Polet
Klas
23.11.2019. 14:00
1 : 4
Nogometni klub Sutla-Laduč
Dinamo
24.11.2019. 14:00
2 : 0
NK Samobor
Vatrogasac
24.11.2019. 14:00
0 : 5
NK TOP
NK Rakov Potok
24.11.2019. 14:00
0 : 0
NK Stupnik
Rakovec
24.11.2019. 14:00
0 : 4
Škola nogometa mladežiNK "Naftaš Ivanić"
Turopoljac
24.11.2019. 14:00
1 : 0
NOGOMETNI KLUB RUGVICA SAVA 1976
Lomnica
24.11.2019. 14:00
1 : 0
Strmec
NK Samobor
07.03.2020. 15:00
-- : --
Strmec
Klas
07.03.2020. 15:00
-- : --
Polet
Sloga
07.03.2020. 15:00
-- : --
NOGOMETNI KLUB RUGVICA SAVA 1976
Lomnica
08.03.2020. 15:00
-- : --
Nogometni klub Sutla-Laduč
Turopoljac
08.03.2020. 15:00
-- : --
Škola nogometa mladežiNK "Naftaš Ivanić"
Rakovec
08.03.2020. 15:00
-- : --
NK Stupnik
NK Rakov Potok
08.03.2020. 15:00
-- : --
NK TOP
Vatrogasac
08.03.2020. 15:00
-- : --
Dinamo
NK TOP
14.03.2020. 15:00
-- : --
Rakovec
NK Stupnik
14.03.2020. 15:00
-- : --
Turopoljac
Škola nogometa mladežiNK "Naftaš Ivanić"
14.03.2020. 15:00
-- : --
Sloga
Nogometni klub Sutla-Laduč
14.03.2020. 15:00
-- : --
Strmec
Vatrogasac
15.03.2020. 15:00
-- : --
NK Samobor
Dinamo
15.03.2020. 15:00
-- : --
NK Rakov Potok
NOGOMETNI KLUB RUGVICA SAVA 1976
15.03.2020. 15:00
-- : --
Klas
Polet
15.03.2020. 15:00
-- : --
Lomnica
NK Samobor
21.03.2020. 15:00
-- : --
Nogometni klub Sutla-Laduč
Klas
21.03.2020. 15:00
-- : --
Škola nogometa mladežiNK "Naftaš Ivanić"
Sloga
21.03.2020. 15:00
-- : --
NK Stupnik
Strmec
22.03.2020. 15:00
-- : --
Polet
Lomnica
22.03.2020. 15:00
-- : --
NOGOMETNI KLUB RUGVICA SAVA 1976
Turopoljac
22.03.2020. 15:00
-- : --
NK TOP
Rakovec
22.03.2020. 15:00
-- : --
Dinamo
NK Rakov Potok
22.03.2020. 15:00
-- : --
Vatrogasac
NK TOP
28.03.2020. 15:00
-- : --
Sloga
NK Stupnik
28.03.2020. 15:00
-- : --
Klas
Škola nogometa mladežiNK "Naftaš Ivanić"
28.03.2020. 15:00
-- : --
Lomnica
NK Rakov Potok
29.03.2020. 16:00
-- : --
NK Samobor
Vatrogasac
29.03.2020. 16:00
-- : --
Rakovec
Dinamo
29.03.2020. 16:00
-- : --
Turopoljac
NOGOMETNI KLUB RUGVICA SAVA 1976
29.03.2020. 16:00
-- : --
Strmec
Polet
29.03.2020. 16:00
-- : --
Nogometni klub Sutla-Laduč
NK Samobor
04.04.2020. 16:00
-- : --
Polet
Nogometni klub Sutla-Laduč
04.04.2020. 16:00
-- : --
NOGOMETNI KLUB RUGVICA SAVA 1976
Klas
04.04.2020. 16:00
-- : --
NK TOP
Sloga
04.04.2020. 16:00
-- : --
Dinamo
Strmec
05.04.2020. 16:00
-- : --
Škola nogometa mladežiNK "Naftaš Ivanić"
Lomnica
05.04.2020. 16:00
-- : --
NK Stupnik
Turopoljac
05.04.2020. 16:00
-- : --
Vatrogasac
Rakovec
05.04.2020. 16:00
-- : --
NK Rakov Potok
Rakovec
11.04.2020. 16:30
-- : --
NK Samobor
NK Rakov Potok
11.04.2020. 16:30
-- : --
Turopoljac
Vatrogasac
11.04.2020. 16:30
-- : --
Sloga
Dinamo
11.04.2020. 16:30
-- : --
Klas
NK TOP
11.04.2020. 16:30
-- : --
Lomnica
NK Stupnik
11.04.2020. 16:30
-- : --
Strmec
Škola nogometa mladežiNK "Naftaš Ivanić"
11.04.2020. 16:30
-- : --
Nogometni klub Sutla-Laduč
NOGOMETNI KLUB RUGVICA SAVA 1976
11.04.2020. 16:30
-- : --
Polet
NK Samobor
18.04.2020. 16:30
-- : --
NOGOMETNI KLUB RUGVICA SAVA 1976
Nogometni klub Sutla-Laduč
18.04.2020. 16:30
-- : --
NK Stupnik
Klas
18.04.2020. 16:30
-- : --
Vatrogasac
Sloga
18.04.2020. 16:30
-- : --
NK Rakov Potok
Polet
19.04.2020. 16:30
-- : --
Škola nogometa mladežiNK "Naftaš Ivanić"
Strmec
19.04.2020. 16:30
-- : --
NK TOP
Lomnica
19.04.2020. 16:30
-- : --
Dinamo
Turopoljac
19.04.2020. 16:30
-- : --
Rakovec
NK TOP
25.04.2020. 17:00
-- : --
Nogometni klub Sutla-Laduč
NK Stupnik
25.04.2020. 17:00
-- : --
Polet
Škola nogometa mladežiNK "Naftaš Ivanić"
25.04.2020. 17:00
-- : --
NOGOMETNI KLUB RUGVICA SAVA 1976
Turopoljac
26.04.2020. 17:00
-- : --
NK Samobor
Rakovec
26.04.2020. 17:00
-- : --
Sloga
NK Rakov Potok
26.04.2020. 17:00
-- : --
Klas
Vatrogasac
26.04.2020. 17:00
-- : --
Lomnica
Dinamo
26.04.2020. 17:00
-- : --
Strmec
NK Samobor
02.05.2020. 17:00
-- : --
Škola nogometa mladežiNK "Naftaš Ivanić"
Nogometni klub Sutla-Laduč
02.05.2020. 17:00
-- : --
Dinamo
Klas
02.05.2020. 17:00
-- : --
Rakovec
Sloga
02.05.2020. 17:00
-- : --
Turopoljac
NOGOMETNI KLUB RUGVICA SAVA 1976
03.05.2020. 17:00
-- : --
NK Stupnik
Polet
03.05.2020. 17:00
-- : --
NK TOP
Strmec
03.05.2020. 17:00
-- : --
Vatrogasac
Lomnica
03.05.2020. 17:00
-- : --
NK Rakov Potok
Sloga
09.05.2020. 17:00
-- : --
NK Samobor
NK TOP
09.05.2020. 17:00
-- : --
NOGOMETNI KLUB RUGVICA SAVA 1976
NK Stupnik
09.05.2020. 17:00
-- : --
Škola nogometa mladežiNK "Naftaš Ivanić"
Turopoljac
10.05.2020. 17:00
-- : --
Klas
Rakovec
10.05.2020. 17:00
-- : --
Lomnica
NK Rakov Potok
10.05.2020. 17:00
-- : --
Strmec
Vatrogasac
10.05.2020. 17:00
-- : --
Nogometni klub Sutla-Laduč
Dinamo
10.05.2020. 17:00
-- : --
Polet
NK Samobor
16.05.2020. 17:00
-- : --
NK Stupnik
Škola nogometa mladežiNK "Naftaš Ivanić"
16.05.2020. 17:00
-- : --
NK TOP
Nogometni klub Sutla-Laduč
16.05.2020. 17:00
-- : --
NK Rakov Potok
Klas
16.05.2020. 17:00
-- : --
Sloga
NOGOMETNI KLUB RUGVICA SAVA 1976
17.05.2020. 17:00
-- : --
Dinamo
Polet
17.05.2020. 17:00
-- : --
Vatrogasac
Strmec
17.05.2020. 17:00
-- : --
Rakovec
Lomnica
17.05.2020. 17:00
-- : --
Turopoljac
Klas
23.05.2020. 17:00
-- : --
NK Samobor
Sloga
23.05.2020. 17:00
-- : --
Lomnica
NK TOP
23.05.2020. 17:00
-- : --
NK Stupnik
Turopoljac
24.05.2020. 17:00
-- : --
Strmec
Rakovec
24.05.2020. 17:00
-- : --
Nogometni klub Sutla-Laduč
NK Rakov Potok
24.05.2020. 17:00
-- : --
Polet
Vatrogasac
24.05.2020. 17:00
-- : --
NOGOMETNI KLUB RUGVICA SAVA 1976
Dinamo
24.05.2020. 17:00
-- : --
Škola nogometa mladežiNK "Naftaš Ivanić"
NK Samobor
27.05.2020. 17:30
-- : --
NK TOP
NK Stupnik
27.05.2020. 17:30
-- : --
Dinamo
Škola nogometa mladežiNK "Naftaš Ivanić"
27.05.2020. 17:30
-- : --
Vatrogasac
NOGOMETNI KLUB RUGVICA SAVA 1976
27.05.2020. 17:30
-- : --
NK Rakov Potok
Polet
27.05.2020. 17:30
-- : --
Rakovec
Nogometni klub Sutla-Laduč
27.05.2020. 17:30
-- : --
Turopoljac
Strmec
27.05.2020. 17:30
-- : --
Sloga
Lomnica
27.05.2020. 17:30
-- : --
Klas
Lomnica
30.05.2020. 17:30
-- : --
NK Samobor
Klas
30.05.2020. 17:30
-- : --
Strmec
Sloga
30.05.2020. 17:30
-- : --
Nogometni klub Sutla-Laduč
Turopoljac
30.05.2020. 17:30
-- : --
Polet
Rakovec
30.05.2020. 17:30
-- : --
NOGOMETNI KLUB RUGVICA SAVA 1976
NK Rakov Potok
30.05.2020. 17:30
-- : --
Škola nogometa mladežiNK "Naftaš Ivanić"
Vatrogasac
30.05.2020. 17:30
-- : --
NK Stupnik
Dinamo
30.05.2020. 17:30
-- : --
NK TOP
NK Samobor
06.06.2020. 17:30
-- : --
Dinamo
NK TOP
06.06.2020. 17:30
-- : --
Vatrogasac
NK Stupnik
06.06.2020. 17:30
-- : --
NK Rakov Potok
Škola nogometa mladežiNK "Naftaš Ivanić"
06.06.2020. 17:30
-- : --
Rakovec
NOGOMETNI KLUB RUGVICA SAVA 1976
06.06.2020. 17:30
-- : --
Turopoljac
Polet
06.06.2020. 17:30
-- : --
Sloga
Nogometni klub Sutla-Laduč
06.06.2020. 17:30
-- : --
Klas
Strmec
06.06.2020. 17:30
-- : --
Lomnica

GALERIJA

NK POLET Buševec